Vodítko značky Nobby


Jak velkou důležitost přikládáte výběru vodítka pro Vašeho psa? Na trhu jich samozřejmě existuje hromada možností a spousta druhů. Výběr vodítka je závislý na hodně proměnných, a to velikost psa, druh aktivity venku atd. Proto jsme se v dnešní recenzi, chtěli podívat na konkrétní vodítko, a to od společnosti Nobby.

Měkká neoprenová rukojeť Vám zajistí pohodlnou kontrolu nad psem. Vodítko splňuje pohodlnou kontrolu nad psem. Vodítko je možné přepínat na 3 různé délky.

TESTOVÁNÍ

Naším dnešním testerem se stala Amy (Husky), která je velmi aktivní a proto je velmi důležité mít kvalitní a pevné vodítko, které dá majitele jistotu, pokud se jedná o nečekaný prudký pohyb psa. Kolik z nás už mělo sedřenou ruku z vodítka, že? :D Majitelka Adri se s námi podělila o její zkušenost.VÝSLEDEK

Toto je mega vodítko - já jsem strašně dlouho hledala nějaké příjemné, které mi nepořeže ruce jako vždy, protože Amy se občas nechová, tak jak bych chtěla a i když z nicehonic vyskočí, tak mě to nebolí. Měla jsem už plno vodítek a tady cena vs kvalita je úplně super!

Vodítko Nobby tedy od nás dostává 10 z 10!


ZDE můžete vodítko pořídit: https://www.zvireci-potreby.cz/nobby-classic-preno-voditko-neopren-lxl-200cm-svetle-modra-p11537

Pája #wearecanecara

logo21.png

Psí potřeby od A-Z

Eticky, ekologicky a zdravě

Chcete pro svého psa pořizovat pouze výrobky a krmiva, která jsou šetrná k životnímu prostředí?

Nenechte si uniknout žádné téma.

Děkujeme!

  • Facebook
  • Instagram