Psí šperkyExistují různé způsoby, jak si zvěčnit svého psa ať už formou tetování, nebo profesionálních fotek, ale přemýšleli jste už i nad tím, že byste mohli spolu se svým miláčkem nosit stejný šperk? My jsme dostali exkluzivní možnost Vám představit nový produkt, který se chystá v GOLD ateliéru v Brně.


Ahoj Jonáši! Můžeš nám nějak představit, co děláš?

V současné době se věnuji prodeji moderních a netradičních šperků i jejich vývoji a výrobě pod hlavičkou GOLD atelieru. Zároveň rozvíjím značku pomocí sociálních sítí. Také rád fotím, ať už to jsou šperky produktově nebo i na modelkách, těmi nejlepšími modely jsou právě psi:)


Víme, že teď chystáš nový produkt, můžeš nám k tomu říct víc?

Rozhodl jsem se dělat radost všem psím milovníkům, respektive vyrábět přívěsky z otisků jejich pacek díky technologii 3D scanu a 3D tisku.


Jak tento nápad vznikl?

Zhruba před rokem za mnou do firmy přišel právě pán s otiskem packy od veterináře a chtěl podobný přívěsek vyrobit, jelikož mu jeho milovaná fenka zachránila život a chtěl na ní mít nějakou památku. Šperk jsem mu tehdy podle jeho přání vyrobil, ale nechtěl jsem to původně dělat komerčně pro všechny. Nakonec se na mě ale začalo obracet stále více lidí s podobnou vizí, tak jsem se rozhodl jít s kůží na trh a podobnou radost dopřát i dalším majitelům domácích mazlíčků. Už od malička jsem měl pejska a proto chápu, jak jsou pejsci pro jejich majitele důležití.

Pro koho tento produkt je?

Hlavně pro pejskaře, ale i pro majitele jakéhokoli jiného domácího mazlíčka.


Jaké jsou tvé další plány v rámci tohoto nápadu?

Zaměřit se i na nějaké zajímavé psí známky, které budou vycházet právě z jejich otisků podobně jako u tohoto přívěsku.

Chtěl by si něco vzkázat našim čtenářům?

Užívejte si jarní dny se svými psími parťáky na vycházkách. A kdyby jste měli cestu rádi vás přivítáme v našem dog friendly obchodu na Solniční 11.


Webové stránky: https://www.goldatelier.cz/ Adresa ateliéru: SOLNIČNÍ 11, BRNO 602 00 Pája #wearecanecaralogo21.png

Psí potřeby od A-Z

Eticky, ekologicky a zdravě

Chcete pro svého psa pořizovat pouze výrobky a krmiva, která jsou šetrná k životnímu prostředí?

Nenechte si uniknout žádné téma.

Děkujeme!

  • Facebook
  • Instagram