"KONG"Přinášíme Vám další recenzi a to na velmi oblíbenou hračku "KONG". Hračka je vyrobená z vysoceelastické gumy a tím je velmi odolná i pro náročné trhače. Kong je víceúčelový, můžete jej aportovat a nebo může sloužit ka zabavení psa i když je doma sám. Uvnitř je otvor, do kterého je možné vložit pamlsek anebo naplnit pastou.


V dnešní recenyi se budeme věnovat spíše zabavení psa než odolnosti hračky, ale i podle recenzí na portálu spokojenypes.cz jsme se přesvědčili, že hračka bude velmi odolná když odolá plemenům jako je Rotvajler anebo Stafford. Kong se prodává ve třech velikostech a to S - small, M - medium, L - large. My jsme pro testování zvolili velikost L. TESTOVÁNÍ

Naším dnešním testerem se stal už známý Arthur, který testoval i čichací dečky. Jak už víme z minulých recenzí, Arthur je pes, kterého musíte chytře psychicky unavit, protože fyzická únava na něj prostě nezabírá. Vzhledem k současné situaci majitelka pracuje pouze doma a aby měla možnost se soustředit je potřeba Arthura zabavit!
VÝSLEDEK

Dokud z Kongu padají pamlsky Arthur je nezastavitelný! Věřím, že pokud hledáte něco, co zabaví psa na dlouho, pořiďte KONG a pastu, u které máte jistotu, že bude trvat velmi dlouho než ji Váš pes z kongu dostane! Ideální na to když odcházíte z domu na delší dobu a chcete mít jistotu, že nebude vyvádět věci, které jsou nežádoucí, ale i tak se zabaví! Pořiďte KONG, my dáváme kongu 10 z 10!


ZDE můžete KONG pořídit: https://www.spokojenypes.cz/hraka-guma-kong-large/?gclid=CjwKCAiAwrf-BRA9EiwAUWwKXtzTMm05Re-P8HL12NI48oh-s8Srs7RIMlFw6jMGCbvufXkYR-Q9MBoCAjAQAvD_BwE Pája #wearecanecara
logo21.png

Psí potřeby od A-Z

Eticky, ekologicky a zdravě

Chcete pro svého psa pořizovat pouze výrobky a krmiva, která jsou šetrná k životnímu prostředí?

Nenechte si uniknout žádné téma.

Děkujeme!

  • Facebook
  • Instagram